• Интересные и невероятные товары в сети  
Ждемс...

Чим може бути небезпечне смажене м'ясо?

  • Статья добавлена 7 января 2012
  • в раздел Еда и кулинария.
  • 2495 человек прочитали эту статью. 

Чим може бути небезпечне смажене м'ясо?В найпершому ж номері за 2012 рік журнал «Molecular Carcinogenesis» вирішив взятися за тих, хто любить їсти багато смаженого м’яса. Як виявилося, воно має сумну здатність негативно впливати на підшлункову залозу.

Довів цей факт професор на ім’я Андерсон, що працює в Університеті Мінессоти. Проводячи досліди, він дав відповідь, що ті люди, які з’їдають багато смаженого м’яса – при чому роблять це по декілька разів на тиждень – на цілих вісімдесят шість процентів підвищують вірогідність того, що у недалекому майбутньому в їхніх тілах розвинуться метастази раку підшлункової залози. Професор додав до цього логічну звістку про те, що не-любителі смаженого мають набагато меншу вірогідність померти від цієї недуги.

Пояснення криється у м’ясній шкірі: виявляється, саме туди природа помістила мутагени – безопірен а також гетероциклічний амін. Саме вони деструктивно впливають на роботу нашої підшлункової. Найбільш не пощастило, як вважає професор Андерсон, любителям смаженого м’яса і цигарок.

Читайте также другие интересные статьи:

Комментарии и сообщения пользователей:Наши сервисы | ß
Вопросы и ответы [ Задать вопрос ]
Гороскоп на каждый день
Страны мира от А до Я
Новые статьи
Популярное у нас
Рекламные объявления
Отключены
Онлайн-опрос
Вы нашли у нас то, что так долго искали?
Да, спасибо Ответ.Инфо
Частично, ответ не полный
Кое-что нашел
Нет, остался без ответа
Мы все считаем :)
Ответов да советов: 299 (+0 сегодня)